برت مک گورک

نماینده آمریکا در ائتلاف بین المللی ضد داعش گفت که اکنون زمانی برای برگزاری همه پرسی در اقلیم کردستان عراق نیست.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، برت مک گورک نماینده آمریکا در ائتلاف بین المللی ضد داعش در حال حاضر زمان را برای برگزاری همه پرسی در اقلیم کردستان عراق نامناسب دانست.

این در حالی است که مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق از شهروندان اقلیم کردستان عراق خواست که در ۲۵ سپتامبر برابر با سوم مهرماه برای تعیین سرنوشت خود به پای صندوق ها بیایند.

پیشتر یک منبع کردی فاش کرد که مسعود بارزانی از سوی عربستان، اردن و امارات برای اجرای طرح جدایی اقلیم کردستان از عراق در مقابل اقدام آنها برای ایجاد پایگاه های نظامی در اربیل و دهوک به منظور  مقابله با نفوذ ایران و ترکیه در منطقه، قول حمایت دریافت کرده است.

این منبع که نامش را فاش نکرد افزود: عربستان و همپیمانانش یعنی اردن و امارات در ازای کمکی که به مسعود بارزانی برای جدایی اقلیم کردستان از عراق می کنند شرط گذاشته اند که پایگاه های نظامی در اربیل و دهوک ایجاد  کنند.

http://www.mehrnews.com/

/

/

/

/

/

/

بهترین پنل اس ام اس بهترین نوع پنل اس ام اس برترین پنل اس ام اس ویژگی بهترین پنل اس ام اس دکمه فراخوان دکمه فراخوان بنر button call to action دکمه فراخوان چیست انواع تبلیغات انواع تبلیغات در ایران انواع روش های تبلیغات روش های تبلیغات اینرتنتی سامانه پیامک ارسال پیامک  سامانه ارسال پیامک پنل اس ام اس  تبلیغات بنری رایگان تبلیغات رایگان در سایت های پربازدید  روش تبلیغات بنری رایگان  کارت ویزیت لایه باز بیمه پاسارگاد  کارت ویزیت بیمه پاسارگاد دانلود طرح لایه باز بیمه پاسارگاد  نقشه ایران دانلود نقشه ایران طرح لایه باز نقشه ایران طرح لایه باز نقشه ایران به تفکیک استانی نقشه ایران psd