کشف یک تن و ۵۳۶ کیلوگرم مواد مخدر در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یک تن و ۵۳۶ کیلوگرم مواد مخدر در درگیری ماموران انتظامی با قاچاقچیان مسلح در مناطق مختلف استان کشف شد.

کشف یک تن و ۵۳۶ کیلوگرم مواد مخدر در سیستان و بلوچستانبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار حسین رحیمی روز پنجشنبه با اشاره به اجرای چند عملیات موفق در استان اظهار داشت: ماموران انتظامی سراوان یک باند مسلح را که با استفاده از خودرو‌های کوهستانی مواد مخدر را از نقاط صفر مرزی وارد استان می‌کردند، مورد شناسایی قرار دادند.


وی افزود: تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس پس از زیر نظر قرار دادن تحرکات اعضای این باند، یک دستگاه خودرو تویوتا حامل مواد مخدر را که در شیار‌های ارتفاعات منطقه گشت استتار شده بود، شناسایی کردند.


وی ادامه داد: قاچاقچیان مسلح با مشاهده تیم‌های عملیاتی پلیس با آنان به صورت مسلحانه درگیر شدند.


فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: بعد از گذشته نیم ساعت از درگیری مسلحانه، قاچاقچیان با تنگ شدن عرصه از منطقه متواری شدند که ماموران در بازرسی از خودرو آنان ۹۸۷ کیلوگرم تریاک کشف شد.


سردار رحیمی با اشاره به اجرای یک عملیات دیگر علیه قاچاقچیان مواد مخدر گفت: در این عملیات ماموران انتظامی شهرستان‌های ایرانشهر و زاهدان با شناسایی سه دستگاه خودرو حامل مواد مخدر علاوه بر دستگیری سه قاچاقچی، در بازرسی از این خودرو‌ها ۴۵۸ کیلوگرم تریاک و ۹۱ کیلوگرم حشیش کشف کردند.


سیستان و بلوچستان با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی و داشتن افزون بر ۱۱۰۰ کیلومتر مرز زمینی با کشور‌های افغانستان و پاکستان و ۳۱۰ کیلومتر مرز دریایی در دریای عمان همواره مورد طمع افراد سودجو و قاچاقجیان قرار دارد، اما حضور مقتدرانه نیرو‌های امنیتی، انتظامی، مرزبانی، سپاه و بسیج و همکاری‌های شایسته مردم در حفظ مرزها، این استان را در ردیف نخست مبارزه با قاچاق قرار داده است.

انتهای پیام/پ

 کشف مواد مخدر  در سیستان و بلوچستان

http://khabarfarsi.com/
*

*
*
*
**
*

بهترین پنل اس ام اس بهترین نوع پنل اس ام اس برترین پنل اس ام اس ویژگی بهترین پنل اس ام اس دکمه فراخوان دکمه فراخوان بنر button call to action دکمه فراخوان چیست انواع تبلیغات انواع تبلیغات در ایران انواع روش های تبلیغات روش های تبلیغات اینرتنتی سامانه پیامک ارسال پیامک  سامانه ارسال پیامک پنل اس ام اس  تبلیغات بنری رایگان تبلیغات رایگان در سایت های پربازدید  روش تبلیغات بنری رایگان  کارت ویزیت لایه باز بیمه پاسارگاد  کارت ویزیت بیمه پاسارگاد دانلود طرح لایه باز بیمه پاسارگاد  نقشه ایران دانلود نقشه ایران طرح لایه باز نقشه ایران طرح لایه باز نقشه ایران به تفکیک استانی نقشه ایران psd